Дати письмово пояснення висловлювань Джонатана Свіфта. •Людина ніколи не має соромитися своїх помилок, тобто того, що сьогодні вона мудріша, ніж була вчора. • Більшість чоловіків люблять лестощі внаслідок скромної думки про себе, більшість жінок з протилежної причини. • Не поспішай говорити «ні», поки тебе не запитали. • Сатира - своєрідне дзеркало, у якому кожен, хто дивиться в нього, бачить будь-яке обличчя, крім власного.)​
Ответ
5 (1 оценка)
1
aaaaaaaaaaaaf 2 месяца назад
Светило науки - 2 ответа - 0 раз оказано помощи

Ответ:
"Людина ніколи не має соромитися своїх помилок, тобто того, що сьогодні вона мудріша, ніж була вчора."

Це висловлювання Джонатана Свіфта вказує на важливість вчення і особистого росту в житті. Він підкреслює, що помилки - це не щось погане, але можливість навчитися і покращитися. Соромитися своїх помилок означає обмежувати свій особистий розвиток. Таким чином, Джонатан Свіфт нагадує нам, що мудрість і досвід народжуються з помилок і навчання.

"Більшість чоловіків люблять лестощі внаслідок скромної думки про себе, більшість жінок з протилежної причини."

Ця цитата відображає іронію Свіфта і вказує на стереотипи і невірні уявлення про роль і стосунки чоловіків і жінок в суспільстві. Він висміює те, як чоловіків і жінок сприймають у суспільстві: чоловіків часто хвалять за невеличкі досягнення, а жінок можуть критикувати за них, і навпаки. Свіфт наголошує на несправедливості цих уявлень.

"Не поспішай говорити «ні», поки тебе не запитали."

Це висловлювання підкреслює важливість відкритості до можливостей і сприйняття нових ідей чи можливих викликів. Джонатан Свіфт заохочує нас бути більш відкритими до можливостей та готовими реагувати на них, навіть якщо ці можливості поки що не з'явилися. Це може сприяти особистому і професійному росту.

"Сатира - своєрідне дзеркало, у якому кожен, хто дивиться в нього, бачить будь-яке обличчя, крім власного."

Ця цитата вказує на те, що сатира може бути потужним інструментом для відображення недоліків і проблем суспільства. Свіфт стверджує, що сатира допомагає людям побачити і критично оцінити інших, але часто вони не відчувають необхідності застосовувати цю саму критику до себе. Таким чином, він підкреслює важливість саморефлексії і самооцінки.

Объяснение:
если слишком длинное, то просто бери предложение до первой точки

Остались вопросы?