1.Потрібно гумористично закінчити речення:
1)Перед короком ти зрозумів,що забув вдома виконане домашнє завдання…
2)Вам зробили несправедливе зауваження…
2.Розкажіть неприємні ситуації з позитивним або гумористичним кінцем.Зробіть висновок які набуті навички будуть впливати на розвиток взаємо відносин,з тими хто поряд.
Ответ
0 (0 оценок)
0
stanislavolijnik 1 месяц назад
Светило науки - 11 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Гумористичні закінчення речень:

Объяснение:

Перед короком ти зрозумів, що забув вдома виконане домашнє завдання… і вирішив, що зараз саме час вигадати свою супергеройську історію про те, як рятував світ від зникнення шкільних зошитів.

Вам зробили несправедливе зауваження… і ви подумали: "Ну що ж, тепер я офіційно на шляху до статусу рок-зірки – у них теж завжди були проблеми з авторитетами!"

Неприємні ситуації з позитивним або гумористичним кінцем:

Ситуація: Ви запізнилися на важливу зустріч через те, що автобус зламався.

Кінець: Замість того, щоб панікувати, ви вирішили прогулятися пішки. По дорозі зустріли старого друга, якого не бачили багато років, і домовилися зустрітися на вихідних. На зустріч все-таки потрапили, хоч і з запізненням, але з чудовим настроєм від несподіваної зустрічі.

Висновок: Набута навичка – здатність знаходити позитив у будь-якій ситуації. Це допомагає будувати теплі відносини з оточуючими, адже ваш оптимізм заряджає інших.

Ситуація: Ви розлили каву на важливі документи прямо перед презентацією.

Кінець: Ви жартуєте, що це ваша нова "ароматерапія", щоб презентація була більш "живою". Всі посміялися, напруга знизилася, і презентація пройшла чудово, бо всі були в доброму настрої.

Висновок: Набута навичка – вміння сміятися над собою. Це допомагає зняти напругу в колективі і створити атмосферу довіри та взаєморозуміння.

Ситуація: Вас випадково закрили в офісі після робочого дня.

Кінець: Ви скористалися цим часом, щоб влаштувати собі імпровізовану вечірку: пили чай, грали в комп'ютерні ігри на робочому місці, а потім навіть зробили декілька корисних справ. Вранці, коли вас "звільнили", колеги жартували, що ви стали офісним героєм.

Висновок: Набута навичка – вміння адаптуватися до несподіваних обставин. Це допомагає зміцнити відносини з колегами, показуючи, що ви здатні діяти спокійно та ефективно у стресових ситуаціях.

Розвиток позитивного підходу та гумору у важких ситуаціях допомагає зміцнити стосунки з тими, хто поруч, оскільки люди цінують оптимізм, відкритість та вміння знайти спільну мову навіть у складних обставинах.

Остались вопросы?