1. Що таке еллінізм ? Які держави називають елліністичними?
2. Назвiть елліністичні держави
3. Єлліністична культура - це....
4. Назвіть видатних вчених періоду еллінізму
5. Яке місто було центром елліністичної культури?​
Ответ
1 (2 оценки)
0
r0m1mPL 2 месяца назад
Светило науки - 18 ответов - 0 раз оказано помощи

Відповідь:

Відповіді на запитання

Пояснення:

1. Еллінізм - це історичний період, що настала після завершення епохи Александра Великого у 323 році до н.е. та тривала до завоювання Римом Егеїського світу у ІІ столітті до н.е. Еллінізм характеризувався поширенням грецької культури, мови та науки в різних частинах світу, включаючи Близький Схід, Єгипет та Індію. Елліністичний світ був розділений на численні держави, які мали спільний грецький культурний та мовний фундамент.

2. Елліністичні держави включали в себе Птолемейський Єгипет, Селевкідський Сирію, Македонію, Епіру, Бітинію, Пергам, Понт та інші.

3. Елліністична культура - це змішання грецької культури з елементами інших культур, таких як перська, індійська та єгипетська. Ця культура відрізнялася своєю багатошаровістю та еклектичністю, а також сприяла розвитку філософії, науки, літератури, мистецтва та архітектури.

4. До видатних вчених періоду еллінізму належали Ератосфен, Архімед, Евклід, Аристарх, Гіппарх та багато інших.

5. Центром елліністичної культури було місто Александрія в Птолемейському Єгипті, яке було відоме своїми бібліотеками, музеєм та академією, що залучали до себе вчених та мислителів з усього світу.

Остались вопросы?