з яких відділів складається головний мозок хребетних тварин?
Ответ
5 (1 оценка)
1
grus123 2 месяца назад
Светило науки - 52 ответа - 0 раз оказано помощи

Відповідь:

Пояснення:

Головний мозок хребетних складається з декількох відділів, які з часом еволюціонували для виконання певних функцій. Основними відділами головного мозку хребетних є

Задній мозок: Задній мозок, також відомий як ромбовидний мозок, є найпримітивнішою частиною мозку і відповідає за основні життєво важливі функції, такі як дихання, серцебиття і травлення. Він складається з мозочка, моста та довгастого мозку.

Середній мозок: Середній мозок, також відомий як проміжний мозок, відповідає за сенсорні та моторні функції. Він складається з тектума і тегментума.

Передній мозок: Передній мозок, також відомий як проміжний мозок, відповідає за вищі когнітивні функції, такі як сприйняття, мислення і прийняття рішень. Він складається з кори головного мозку, таламуса, гіпоталамуса і лімбічної системи.

Кора головного мозку: Кора головного мозку є зовнішнім шаром переднього мозку і відповідає за свідоме мислення, сприйняття і довільні рухи.

Таламус: Таламус є центром передачі сенсорної інформації і відповідає за обробку та передачу сенсорних сигналів до кори головного мозку.

Гіпоталамус: Гіпоталамус відповідає за регуляцію вегетативних функцій, таких як температура тіла, голод, спрага та сексуальна поведінка.

Лімбічна система: Лімбічна система відповідає за емоції, мотивацію та пам'ять.

Кожен відділ мозку взаємопов'язаний і працює разом, щоб регулювати і контролювати функції та поведінку організму.

Остались вопросы?