Які ляльки виступають у ляльковому театрі?Як в балеті називається виступ одного артиста? Двох артистів балету? Багатьох артистів балету?Що ви знаєте про китайський театр і цирк?​
Ответ
5 (1 оценка)
1
kistld 2 месяца назад
Светило науки - 102 ответа - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Объяснение:

У ляльковому театрі виступають різні види ляльок, зазвичай це можуть бути:

Маріонетки - ляльки, які керуються зверху за допомогою ниток або жердини.

Рукавичні ляльки - ляльки, які одягають на руку та керують їх рухами пальців.

Маски - обличчя, що прикріплюють до власного, дозволяючи артисту виступати як різні персонажі.

Контурні ляльки - ляльки з використанням проволоки або інших матеріалів, що дозволяють їм збільшуватися та зменшуватися.

У балеті виступ одного артиста називається "соло", виступ двох артистів - "дует", а виступ багатьох артистів - "ансамбль".

Китайський театр - це традиційний вид театру Китаю, який має багату історію та культурне значення. У китайському театрі використовуються маски, костюми, аксесуари, музика, танці та акторська майстерність, щоб передати різні історії та легенди.

Китайський цирк - це вид розважального мистецтва, який поєднує в собі акробатику, жонглювання, танці, магію, комедію та інші вистави. Він відомий своєю технікою та хореографією, а також вражаючими виставами з використанням різних предметів, таких як мотузки, велосипеди, м'ячі та інші. Китайський цирк є важливою частиною китайської культури та приваблює багато туристів з усього світу.

Остались вопросы?